Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

  STROPNÉ KAZETY  EUROTREND s PVC fóliou   

OBCHODNÉ PODMIENKY
Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky platia pre nákup v internetovom obchode www.stropnekazety.com (ďalej len "predávajúci"), ktorého prevádzkovateľom je firma:

Interiér Mikeš
Vlastimil Mikeš
Němčice 112
679 51 Němčice

IČO: 64341844

Podmienky bližšie vymedzujú a upresňujú práva a povinnosti predávajúceho a jeho zákazníkov (ďalej len "kupujúcich").Objednávka tovaru:

Všetky objednávky na www.stropnekazety.com sú považované za záväzné. Objednaním kupujúci potvrdzuje, že sa zoznámil s obchodnými podmienkami a že s nimi súhlasí.

K objednaniu zákazník vyberie tovar, riadne vyplní objednávkový formulár a objednávku prostredníctvom webového formuláru odošle. Takto odoslaná objednávka tovaru je návrhom na uzavretie kúpnej zmluvy. Pred odoslaním objednávky má kupujúci povinnosť overiť si cenu tovaru a dopravného.

Predmetom zmluvy sú položky výslovne uvedené v objednávke (ďalej len tovar). Všetok tovar je jednoznačne identifikované jeho názvom a cenou. Všetky ceny v obchode www.stropnekazety.com uvedené vrátane DPH.

Právne vzťahy vzniknuté uzatvorením kúpnej zmluvy sa riadi príslušnými ustanoveniami Občianskeho zákonníka, najmä ustanoveniami o uzatváraní zmlúv za použitie prostriedkov komunikácie na diaľku.


Potvrdenie objednávky:

Objednávka je prijatá ihneď po odoslaní. Potvrdenie o prijaťí objednávky dostane kupujúci elektronicky na uvedený email. O vybavení objednávky a o odovzdaní tovaru dopravcovi bude kupujúci informovaný tiež elektronicky.


Dodacie podmienky:

Tovar si kupujúci môže vyzdvihnúť osobne, alebo mu bude zaslaný prepravnou službou. Pri zaslaní tovaru prepravnou službou bude k cene tovaru pripočítané dopravné:

Slovenská Pošta vrátane dobierky 8,- za celú zásielku, aj keď sa skladá z viacerých kartónov.

Pri nákupe nad 200,- € dopravné neúčtujeme.


Dodacia lehota:

Ak nie je pri tovare uvedené inak, dodacia lehota je do 8 pracovných dní od potvrdenia objednávky. V prípade dlhšej dodacej lehoty bude predávajúci kontaktovať kupujúceho ihneď po prijatí objednávky a oznámi mu možný termín dodania. Nezodpovedáme za prípadné meškanie, ktoré budú zavinená prepravcom.


Prevzatie tovaru:

Kupujúci je povinný po prevzatí tovaru skontrolovať či nedošlo počas prepravy k jeho poškodeniu. Prípadné vady je kupujúci povinný ihneď nahlásiť našej firme. Za vady vzniknuté prepravou ručí dopravca. Pre uplatnenie reklamácie škôd spôsobených prepravou je nutné pri preberaní tovaru spísať s dopravcom reklamačný zápis o poškodení zásielky. Túto reklamáciu možno uplatniť do 2 pracovných dní od prevzatia tovaru. Bez tohto zápisu nemožno požadovať náhradu na našej firme.


Zrušenie objednávky:

Kupujúci má právo zrušiť objednávku bez udania dôvodu kedykoľvek pred jej odovzdaním dopravcovi. Po potvrdení sa dá zrušiť objednávku len v prípade, že predávajúci nesplní dohodnuté podmienky dodania. Pokiaľ kupujúci zruší potvrdenú objednávku, je predávajúcemu povinný uhradiť škodu vzniknutú týmto jednaním (dokázateľné náklady ako napr doprava).


Odstúpenie od zmluvy:

Odstúpenie od zmluvy sa riadi zákonom č 367/2000. Zákazník, ktorý nekupuje tovar v rámci svojej obchodnej alebo inej podnikateľskej činnosti, má ďalej v súlade s § 53, ods 7 (zákon č 40/1964 Zb., V znení neskorších predpisov) a § 54 Občianskeho zákonníka právo odstúpiť od zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Odstúpiť môže zákazník tak, že tovar do zákonnej lehoty 14tich dní doručí do prevádzky predávajúceho. Pri odstúpení je nutné uviesť číslo daňového dokladu a bankový účet kupujúceho, na ktorý mu bude do 30 kalendárnych dní poukázaná suma vo výške ceny zakúpeného tovaru. Do ceny zakúpeného tovaru sa nezapočítava cena dopravy.Prodávající posúdi stav vráteného tovaru podľa nasledujúcich podmienok a oznámi kupujúcemu stav.

Vrátený tovar musí spĺňať nasledujúce podmienky:

musí byť v pôvodnom nepoškodenom obale
nesmie byť použitý
musí byť nepoškodený
musí byť kompletný
kupujúci sa musia preukázať dokladom o kúpe daného tovaru


Ochrana osobných dát:

Firma Interiér Mikeš - Vlastimil Mikeš prevádzkovateľ internetového obchodu www.stropnekazety.com sa zaväzuje a prehlasuje, že nebude zverené osobné dáta zákazníka poskytovať akejkoľvek tretej strane bez predchádzajúceho súhlasu zákazníka (výnimku tvoria prepravná služba, ktorá dáta potrebuje za účelom doručenia zásielky). ochrana osobných údajov